תאורה לבית. מנורות תלייה

להכניס אור לבית

במקביל לייצוג של חברות אלו מציעה תיל און ללקוחותיה מגוון רחב של מנורות וגופי תאורה של יצרנים ישראליים, המתמחים בייצור של גופי תאורה אומנותיים מקרמיקה, פורצלן וזכוכית. שיתוף הפעולה עם היצרנים הישראליים מאפשר ללקוחות תיל און להזמין גופי תאורה בהתאמה אישית לחלל המבוקש. בסך הכל ניתן למצוא בתיל און גופי תאורה המתאימים לבית, לגינה, למשרד ואף לחנות, באופן שיתאימו לכל תקציב ולכל פנטזיה עיצובית. 

איך מתאימים תאורה לבית?

עם הרבה מחשבה ותשומת לב לפרטים הקטנים.

בתיל און יעזרו לכם לעשות זאת נכון

השקענו זמן, מחשבה וכסף בעיצוב הפנים של הבית. אם לבדנו ואם בעזרת מעצב פנים, בחרנו את הרהיטים הנכונים, שילבנו עם האביזרים המתאימים, ויצרנו את החלל שחלמנו עליו. השלב האחרון והמשמעותי ביצירה החוויה הכוללת הוא בחירת התאורה בה נשתמש. 

שלב זה חשוב במיוחד. המנורות אותן נקנה, והמקום בו נמקם אותן בחלל, יכולות להשתלב עם הרהיטים והאביזרים כך שהן יחמיאו וידגישו את העיצוב. מנגד, מנורות לא מתאימות ומיקום לא נכון יפגמו במראה ובחוויה שרצינו ליצור. 
צורך זה הניע את חברת תיל און, השוכנת בנמל תל אביב, לשים דגש מיוחד על הייעוץ שהיא מספקת ללקוחותיה. במסגרת הייעוץ, הניתן באולם התצוגה של החברה, מקבלים הלקוחות עזרה הן ברמה הטכנית – כלומר, להתאים את התאורה לסוג התקרה, לסוג הרצפה וכדומה; הן ברמה הביצועית – בהתאם לעוצמת התאורה המבוקשת בכל חלל; והן ברמה העיצובית – שילוב גופי התאורה במראה של החלל. 

תיל און היא חברת תאורה ותיקה, ובעליה הם דור שני של יצרני תאורה, בעלי ידע מקצוע רחב בתחום הטכני והעיצובי. החברה מחזיקה אולם תצוגה בן 400 מ"ר, בו ניתן לראות מקרוב את הליין הרחב של המנורות השונות שהחברה מוכרת ללקוחותיה.

במטרה לספק מענה לכל לקוחותיה, החברה מציעה גופי תאורה יוקרתיים של מיטב החברות האירופאיות במקביל לייבוא מוצרים איכותיים מסין במחירים השווים לכל כיס. תיל אופן משווקת בישראל באופן בלעדי מנורות של מספר חברות בינלאומיות מובילות. בין החברות תמצאו את מילאן הספרדית שמתמחה במנורות בעיצוב מודרני ובקו נקי; לומברדו האיטלקית, המייצרת גופי תאורה מוגני מים מחומרים באיכות גבוהה; דה-מגיו מהאי מורנו, המייצרת נברשות כמו גם מנורות קלאסיות ומודרניות, וסילוקס האיטלקית המתמחה בייצור מנורות זכוכית ייחודיות בעיצוב מודרני.
ציב ולכל פנטזיה עיצובית. 

תאורת לד
תאורת חוץ
תאורת לד. מנורות לד
מנורות תלייה

מאת: שחר בן פורת

צילום: יח"צ